Het team van 't bastion

Annemarie Veerbeek

Directeur - bestuurder
Maandag t/m donderdag
a.veerbeek@bastionbredevoort.nl  
06-14895360

Lianne Tadema

Interne Begeleider
Woensdag, donderdag, vrijdag om de week
l.tadema@bastionbredevoort.nl  

Ingrid Freriks

Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
i.freriks@bastionbredevoort.nl  

Joyce Willemsen

Leerkracht
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
j.willemsen@bastionbredevoort.nl  

Denise Grievink

Leerkracht
Maandag t/m woensdag
d.grievink@bastionbredevoort.nl  

Cindy Brandsma

Leerkracht
Donderdag en vrijdag
c.brandsma@bastionbredevoort.nl  

Leonie Oonk

Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
l.oonk@bastionbredevoort.nl  

Henrike Grijsen

Leerkracht
Maandag t/m donderdag
h.grijsen@bastionbredevoort.nl  

Corrie Elferink

Leerkracht
Vrijdag
c.elferink@bastionbredevoort.nl  

Astrid Wikkerink

Leerkracht
Maandag
a.wikkerink@bastionbredevoort.nl  

Gerdien Vermie

Leerkracht
Dinsdag t/m vrijdag
g.vermie@bastionbredevoort.nl  

Annemiek Veenstra

Leerkracht
Maandag en dinsdag
a.veenstra@bastionbredevoort.nl  

Nico Jansen

Leerkracht
Woensdag t/m vrijdag
n.jansen@bastionbredevoort.nl  

Martine Goorman

Onderwijsassistent
Dinsdag t/m vrijdag
m.goorman@bastionbredevoort.nl  

Margareth Elsinghorst

Onderwijsassistent
Woensdag en vrijdag
m.elsinghorst@bastionbredevoort.nl  

Marijke van der Plaats

Conciërge
Maandag en dinsdag
m.vanderplaats@bastionbredevoort.nl