Het team van t bastion, schooljaar 2018-2019

Het team van het seizoen 2018-2019

Annemarie Veerbeek

Directeur - bestuurder
a.veerbeek@bastionbredevoort.nl  
06-14895360

Ingrid Freriks

Leerkracht
Groep 1/2 - Bekijk groepspagina ›
i.freriks@bastionbredevoort.nl  
0543-451083

Anke de Boer

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
a.deboer@bastionbredevoort.nl  
0543-477733

Lianne Tadema

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
l.tadema@bastionbredevoort.nl  
0315-653148

Annemiek Veenstra

Leerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
a.veenstra@bastionbredevoort.nl  
0543-478084

Riny Ketels

Leerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
r.ketels@bastionbredevoort.nl  
0314-684920

Gerdien Vermie

Leerkracht
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
g.vermie@bastionbredevoort.nl  
0543-472453

Corrie Elferink

Leerkracht
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
c.elferink@bastionbredevoort.nl  
0544-353513

Joyce Willemsen

Leerkracht
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
j.willemsen@bastionbredevoort.nl  
06-52737225

Suzanne van Hoek

Leerkracht & zorgcoördinator
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
s.vanhoek@bastionbredevoort.nl  
0543-763703

Astrid Wikkerink

Leerkracht
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
a.wikkerink@bastionbredevoort.nl  
0543-450281

Margareth Elsinghorst

Onderwijsassistent
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.elsinghorst@bastionbredevoort.nl  
0543-523454

Marijke van der Plaats

Onderwijsondersteuning
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.vanderplaats@bastionbredevoort.nl  
0543-451388

Christa Neerhof

Directieondersteuning
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
c.neerhof@bastionbredevoort.nl  

Martine Goorman

Onderwijsassistent
Algemeen - Bekijk groepspagina ›
m.goorman@bastionbredevoort.nl