Het team van 't bastion

Annemarie Veerbeek

Directeur - bestuurder
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
a.veerbeek@bastionbredevoort.nl  
06-14895360

Ingrid Freriks

Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
Groep 1 - Bekijk groep ›
i.freriks@bastionbredevoort.nl  

Kim Draaijer

Leerkracht
Maandag en dinsdag
Groep 2 - Bekijk groep ›
k.draaijer@bastionbredevoort.nl  

Margareth Elsinghorst

Onderwijsassistent
Dinsdag t/m vrijdag
Groep 2 - Bekijk groep ›
m.elsinghorst@bastionbredevoort.nl  

Denise Grievink

Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
d.grievink@bastionbredevoort.nl  

Anke de Boer

Leerkracht
Groep 3 - Bekijk groep ›
a.deboer@bastionbredevoort.nl  

Riny Ketels

Leerkracht
Woensdag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
r.ketels@bastionbredevoort.nl  

Leonie Oonk

Leerkracht
Maandag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
l.oonk@bastionbredevoort.nl  

Gerdien Vermie

Leerkracht
Maandag t/m donderdag
Groep 5/6 - Bekijk groep ›
g.vermie@bastionbredevoort.nl  

Corrie Elferink

Leerkracht
Maandag, woensdag, vrijdag
Groep 5/6 - Bekijk groep ›
Groep 7 - Bekijk groep ›
c.elferink@bastionbredevoort.nl  

Joyce Willemsen

Leerkracht
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
j.willemsen@bastionbredevoort.nl  

Astrid Wikkerink

Leerkracht
Woensdag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
a.wikkerink@bastionbredevoort.nl  

Annemiek Veenstra

Leerkracht
Maandag t/m woensdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
a.veenstra@bastionbredevoort.nl  

Lianne Tadema

Interne Begeleider
Woensdag t/m vrijdag
l.tadema@bastionbredevoort.nl  

Martine Goorman

Onderwijsassistent
Woensdag t/m vrijdag
m.goorman@bastionbredevoort.nl  

Marijke van der Plaats

Onderwijsondersteuning
Maandag en dinsdag
m.vanderplaats@bastionbredevoort.nl  

Christa Neerhof

Directieondersteuning
Dinsdagochtend en vrijdagochtend
c.neerhof@bastionbredevoort.nl