Het team van 't bastion

Astrid Kempink

Directeur - bestuurder
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

0543-451529
a.kempink@bastionbredevoort.nl  

Lianne Tadema

Interne Begeleider & Daltoncoördinator
Woensdag, donderdag, vrijdag om de week
l.tadema@bastionbredevoort.nl  

Ingrid Freriks

Leerkracht groep 1/2, specialist jonge kind & Daltoncoördinator
Maandag t/m vrijdag
i.freriks@bastionbredevoort.nl  

Denise Hinkamp-Grievink

Leerkracht groep 3
Maandag t/m woensdag
d.grievink@bastionbredevoort.nl  

Cindy Brandsma

Leerkracht groep 3
Woensdag, donderdag en vrijdag
c.brandsma@bastionbredevoort.nl  

Leonie Wubbels-Oonk

Leerkracht groep 4 & ICT-coördinator
Maandag, dinsdag, woensdag (om de week), donderdag, vrijdag
l.oonk@bastionbredevoort.nl  

Henrike Grijsen

Leerkracht groep 5
Maandag t/m donderdag
h.grijsen@bastionbredevoort.nl  

Corrie Elferink

Leerkracht groep 4 & 5
Maandag, woensdag en vrijdag
c.elferink@bastionbredevoort.nl  

Astrid Wikkerink

Leerkracht groep 6
Maandag en dinsdag
a.wikkerink@bastionbredevoort.nl  

Gerdien Vermie

Leerkracht groep 6 & schoolopleider
Dinsdag t/m vrijdag
g.vermie@bastionbredevoort.nl  

Joyce Willemsen

Leerkracht groep 7/8 & ICT-coördinator
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
j.willemsen@bastionbredevoort.nl  

Nico Jansen

Leerkracht groep 7/8
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
n.jansen@bastionbredevoort.nl  

Martine Goorman

Onderwijsassistent
Dinsdag t/m vrijdag
m.goorman@bastionbredevoort.nl  

Marijke van der Plaats

Conciërge
Maandag en dinsdag
m.vanderplaats@bastionbredevoort.nl