Welkom bij 't Bastion

Samen ontwikkelen naar zelfstandigheid en verantwoordelijkheid

Samenwerken is één van de kernwaarden van het Daltononderwijs. We zien het dan ook als onze missie om tijdens het onderwijs- leerproces samen op te trekken; samen met elkaar als team, met onze leerlingen, met de geledingen van onze school maar vooral ook met de ouders van onze leerlingen. Daarnaast is het een doel van ons onderwijs om onze leerlingen te onderwijzen middels samenwerkend leren.

Onze school staat voor:

  • Samen:
    Samenwerken is één van de kernwaarden van het Daltononderwijs. 
  • Ontwikkelen:
    We zien het als onze opdracht om ons steeds te ontwikkelen.
  • Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid:

    We hebben de missie om onze leerlingen te onderwijzen in zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. 

Het laatste nieuws

Meer nieuws ›

Wat u niet mag missen

De nieuwste foto's

Laatste fotoalbum: Schoolplein